CTF45PLASER20W 20W lézermodul
CTF45PLASER20W 20W lézermodul
  1. Lézeres Hegesztőrendszerek
  1. Holzmann gépek és tartozékok
  2. Holzmann Fémipari Gépek
  3. Hegesztési rendszerek
  4. Lézeres Hegesztőrendszerek
ÚJ
CTF45PLASER20W 20W lézermodul
Cikkszám:
CTF45PLASER20W
ÚJ
CTF45PLASER20W 20W lézermodul
A HOLZMANN CTF45PLaser20W lézermodullal egyszerűen átalakíthatja CNC asztali marógépét egy lézergravírozó- és vágógéppé.
Főbb jellemzők
Lézermodul teljesítménye: 20 W
Hullámhossz: 450 nm +/- 5 nm
Gravírozási pontosság: 0,08 mm
Maximális vágási mélység: 15 mm (rétegelt lemez)
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Műszaki adatok
Motor adatok
Feszültség: 100 - 240 V / 50-60 Hz
Súly
Bruttó súly: 1,40 kg
Nettó súly: 1,20 kg
Szállítási méretek
Csomag szélessége: 193 mm
Csomag hossza: 251 mm
Csomag magassága: 86,5 mm