ED 1500INDDIG-80 fémipari esztergagép digitális útmérővel *
  1. Fémipari esztergagépek
  1. Holzmann gépek és tartozékok
  2. Holzmann Fémipari Gépek
  3. Fémipari esztergagépek
Cikkszám:
ED_1500INDDIG-80
  • 3 tengelyes digitális kijelzővel
  • nehéz és rezgést elnyelő öntött formatervezés
  • nagyon széles, induktívan edzett és földi gépágy
  • Kényelmes és egyszerű kezelhetőség a tiszta kapcsolóegységnek köszönhetően
  • eltávolítható híd nagy munkadarabok feldolgozására
  • Camlock orsótartó D1-6, DIN 55029
  • Olajfürdős sebességváltó és edzett fogaskerekekkel
  • 80 mm átmérőjű nagy orsófurat
  • cpl. lábfékkel és automatikus kikapcsolással az orsó azonnali leállításához
  • nagyon sokféle menetes hangmagasság lehetséges
  • beleértve a hűtőfolyadékot és a halogénlámpát
Szállítási terjedelem: háromtengelyes digitális kijelző, hűtőfolyadék, halogénlámpák, 3 állkapocs-tokmány Ø250mm, 4 állkapocs-előlap 250mm, rögzítőlap 350mm, redukáló hüvely, menetes óra, váltókerekek, rögzített és forgó keret, négyszeres acél tartó, központosító tippek, fröccsenésvédő, 2x középső lyukasztó MK3
Kiegészítő termékek
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
A motor adatai
S1 motorteljesítmény W-ban m5500
feszültség 400V